Rezervácia:

0918 710 733

Služby

Donášková služba

Aby ste si mohli vychutnať naše výborné jedlá aj z pohodlia Vášho domova vám ponúkame rozvoz jedál denne od 8:00 až do 20:00 hodiny. Rozvoz: Topoľníky, Okoč, Opatovský Sokolec, Dolný Štál, Kútniky, Dunajská Streda, Mliečany, Trhová Hradská, Trstice.

Bohato obložené misy v ponuke

Miesto pre vaše podujatie máte už vybraté, no slávnostné menu zo stola ešte chýba? Je to jedno, či ide o Veľkú noc, Vianoce, či narodeninovú oslavu, pre ženu je toho vždy viac než dosť. Práve preto sme Vám k dispozícii s našimi rôznymi druhmi chuťoviek od veľmi obľúbených jednohubiek až po väčšie, bohato obložené misy, ktoré Vám nielen pripravíme, ale podľa potreby aj dovezieme priamo k Vám domov.

Svadby, oslavy...

Reštaurácia a kaviareň Pallos je ideálnym miestom nielen na príjemné raňajky, obed či večeru, ale aj na realizáciu vašich významných životných udalostí. Či sa jedná o menšiu svadbu, zásnuby, narodeninovú oslavu, firemný večierok či konferenciu, tu si zaručene nájde každý z Vás to, čo hľadá.

Okrem miesta, kvatlitného jedla a milej, profesionálnej obsluhy vám vieme zabezpečiť aj ozdobu, a ešte omnoho viac. K dispozií máme aj veľkoplošný smart televízor s možnosťou premietanie prezentácií, fotiek, či videí.

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle 0918 710 733. Sme tu pre Vás!

REZERVAČNÝ FORMULÁR

Nezáväzná rezervácia spoločenských akcií