Rezervácia:

0918 710 733

O nás

Príjemné rodinné prostredie a vynikajúce jedlo

To je Reštaurácia a Kaviareň Pallos!

Naša reštaurácia sa nachádza v centre obce Topoľníky. Ponúka svojim hosťom kulinárske špeciality v príjemnej, rodinnej atmosfére. Je ideálnym miestom pre stretnutie s priateľmi, rodinou, kolegami i romantické rande s Vašou milovanou polovičkou.

Našich hostí čakáme v ranných hodinách s výborným raňajkovým menu. V ponuke máme aj pestré obedové menu a široký výber jedál à la carte. Ako ozvláštnenie a oživenie jedálneho lístka pripravujeme každú sezónu špeciálnu ponuku nášho šéfkuchára, ktorá obsahuje najmä čerstvé, sezónne potraviny a reflektuje vytúžené chute ročného obdobia.

Zakladáme si na kvalite, preto pripravujeme jedlá z čerstvých a kvalitných surovín, predovšetkým od miestnych dodávateľov.

Vieme, že zábavy nikdy nie je dosť, preto pre Vás pripravujeme každý mesiac nejaké nevšedné podujatie, ako napríklad ochutnávku vín, nedeľný obed formou švédskych stolov, víkendovú grilovačku a rôzne hudobné večery so živou hudbou. Nezabúdame ani na dôležité dátumy a sviatky, akými sú Valentín, Deň matiek, Deň žien a. i. Vždy ste u Nás srdečne vítaní!

Sme nesmierne hrdí, že šéfkuchár Albert Sóos je už vyše dvoch rokov súčasťou nášho tímu. V roku 2022 reprezentoval našu reštauráciu na významnej slovenskej gastro súťaži, kde predstavil unikátnu sviečkovú z daniela s omáčkou z brusníc a sušených sliviek s gratinovanými zemiakmi. Našim cieľom v menovanej súťaži bolo predstaviť, že i v malej reštaurácii na dedine sa dejú v kuchyni zázraky a pripravujú sa nezameniteľné dobroty.