Rezervácia:

0918 710 733

Ponuka

Obedové menu

Nemáte príliš pozitívne skúsenosti s obedovým menu, tak sa zastavte u nás. Dokážeme Vám, že aj obedové menu môže byť rovnako famózne ako jedlá z à la carte ponuky. Denné menu pripravujeme tak isto s láskou a zo starostlivo vyberaných potravín. Pochutnať si na ňom môžete každý týždeň, od pondelka až do soboty priamo u nás v reštaurácii, alebo si ho môžete nechať zabaliť, dokonca máme pre Vás aj možnosť donášky.

À la carte ponuka

Užite si rána u nás pri vynikajúcom raňajkovom menu a kvalitnej kávičke Jullius Meinl. Tešíme sa na Vás, a ak máte naponáhlo, radi Vám raňajky aj s kávou zabalíme, aby ste si ich mohli zobrať so sebou. V našej à la carte ponuke nájdete širokú škálu jedál, od kvalitného hovädzieho steaku a kreviet, cez pizzu a hamburgery, až po tradičné jedlá v modernom šate, aby sme uspokojili chute všetkých našich hostí rôznych vekových kategórií.

Vínna karta

Široký výber chutných vín!

V našej reštaurácií si môžete vychutnať najlepšie vína z popredných vinárstiev zo širšieho okolia. V našej ponuke nájdete kvalitné vína z vinárstva Világi Winery vyrábané na Slovensku, a tiež z najznámejších vinných oblastí Maďarska, z ponuky vínnej pivnice Pannonhalmského opátstva, z vinárstva SAUSKA a Feind.

Sezónna ponuka nášho Šéfkuchára

Radi prinášame našim hosťom nové chute, a práve preto prichádzame každú sezónu so špeciálnou ponukou nášho šéfkuchára, ktorá zahŕňa typické sezónne špeciality. Prídu si na svoje tak vegetariáni, ako aj praví mäsožravci. Samozrejme, nemôže chýbať ani sladučký dezert.